Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

Wyróżnianie ogłoszeń

Każde dodane przez Ciebie ogłoszenie może być wyróżnione w serwisie. Usługa ta jest dodatkowo płatna i pozwala na zwiększenie atrakcyjności ogłoszenia i dotarcie do większej grupy użytkowników.

 

Dostępne w OTOMOTO sposoby wyróżniania ogłoszeń, to:

1. Podświetlenie ogłoszenia na liście wyników wyszukiwania wiąże się z prezentowaniem go na innym tle niż pozostałe ogłoszenia.

2. Wyróżnienie na górze listy wyników wyszukiwania polega na dodaniu do ogłoszenia kolorowego paska z napisem “Wyróżnione” i wyświetlaniu go w sekcji ogłoszeń promowanych.

3. Wyświetlanie na stronie głównej serwisu wiąże się natomiast z prezentowaniem ogłoszenia na stronie głównej serwisu OTOMOTO, a jego wybór odbywa się w drodze automatycznych losowań, dokonywanych co 15 minut.

4. Wyświetlanie jako oferta dnia na stronie główne powoduje, że objęte nią ogłoszenie umieszczone jest na stronie głównej Serwisu OTOMOTO w boksie Oferta Dnia, przy czym wybór ogłoszeń odbywa się w drodze automatycznych losowań. Każde ogłoszenie może zostać wylosowane wielokrotnie, jednakże pierwszeństwo mają ogłoszenia, które dotychczas wylosowywano najrzadziej.

5. Podbijanie (wkrótce dostępne) polega na jednorazowym zaktualizowaniu ogłoszenia w taki sposób, aby na liście wyników wyszukiwania było traktowane jako świeżo dodane. 

 

Dodatkowe wyróżnienia dostępne w OTOMOTO

 

 

 

Eksport ogłoszeń do serwisu OLX - 10 PLN netto (12,30 PLN brutto).

 

Promocja – do 01.09.2016 bezpłatny eksport do OLX dla dealerów!

Uprzejmie informujemy o przedłużeniu promocji darmowego eksportu do OLX do 01.09.2016. Do wskazanego terminu mogą Państwo bezpłatnie promować swoje oferty także w serwisie OLX bez dodatkowych kosztów. Zachęcamy do korzystania z promocji oraz życzymy owocnych transakcji.