Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

21.04.2020 - Wsparcie dla indywidualnych i profesjonalnych Sprzedających na OTOMOTO cz. II

Obserwując rozwój sytuacji na rynku związanej z COVID - 19 postanowiliśmy wdrożyć drugą część planu stanowiącego wsparcie dla naszych Klientów zarówno Biznesowych jak i Indywidualnych. 

Przypominamy, że do 23 kwietnia br. (godz. 23:59) wszystkie nowo dodane ogłoszenia, przedłużenia i wznowienia emisji otrzymują drugą, identyczną i bezpłatną emisję. Oznacza to, że w cenie wybranego pakietu otrzymują Państwo podwojony czas publikacji ogłoszenia w serwisie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Pozostałe elementy pakietów, takie jak automatyczne podbicia, czy promowania pozostają w niezmienionej formie.

 

Ponadto pragniemy poinformować, że postanowiliśmy o bezpłatnym i automatycznym przedłużeniu emisji o 15 dni dla tych ogłoszeń, które wygasną w okresie od 19 kwietnia (0:01) do 30 kwietnia br. (23:59). Działanie to zostanie zrealizowane przez zespół produktowy OTOMOTO, po Państwa stronie nie ma żadnych dodatkowych warunków do spełnienia.

 

Podjęliśmy także decyzję o przedłużeniu okresu “podwójnej emisji” dla nowo dodawanych ogłoszeń bez ponoszenia dodatkowych opłat (nie dotyczy wznowień i przedłużeń ogłoszeń). Będzie on obowiązywał od 24 kwietnia br. (0:01) do 30 kwietnia br. (23:59). Oznacza to, że każde nowo dodane ogłoszenie w tym okresie zyska 15, 30 lub 45 dodatkowych dni bezpłatnej publikacji. Czas emisji jest zależny od wybranego pakietu i kategorii w OTOMOTO. Pozostałe elementy pakietów, takie jak automatyczne podbicia, czy promowania pozostają w niezmienionej formie.

 

W oparciu o wiele rozmów z profesjonalnymi Sprzedającymi, wyrażane zapotrzebowanie i pozytywne reakcje na dotychczas przeprowadzone działania regulaminowe, do 30 kwietnia br. (23:59) przedłużony został również okres wystawiania faktur z wydłużonym terminem płatności do 44 dni.

 

Z biegiem czasu i uruchamiania kolejnych etapów odmrażania gospodarki będziemy informować o kolejnych decyzjach i działaniach. Życzymy przede wszystkim zdrowia, ale także szybkiego powrotu do normalnego i bezpiecznego funkcjonowania biznesu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego serwisu pod adresem: bezwychodzenia.otomoto.pl

 

Regulamin akcji dla Klientów Biznesowych dostępny jest tutaj.

 

Regulamin akcji dla Klientów Indywidualnych dostępny jest tutaj.