Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

20.03.2020 - Zmiany w czasie emisji ogłoszeń i płatnościach w OTOMOTO w związku z pandemią koronawirusa

W obliczu odczuwalnego spowolnienia w gospodarce, którego doświadczamy wszyscy, a zatem także w branży motoryzacyjnej, ważna jest umiejętność podejmowania szybkich decyzji. W OTOMOTO postanowiliśmy o wprowadzeniu szeregu udogodnień możliwych do uruchomienia już teraz, które zabezpieczą potrzeby Sprzedających i Poszukujących. 

  

Klienci Biznesowi

Wszystkie ogłoszenia aktywne w OTOMOTO w piątek 20 marca (o godz. 22:00 - czas uruchomienia zmian) zostały automatycznie, jednorazowo przedłużone przez zespół serwisu o 30 dni, bez dodatkowych opłat dla Sprzedającego.

 

Od wtorku, 24 marca br. do czwartku, 23 kwietnia br., każde nowe ogłoszenie publikowane w OTOMOTO, będzie miało zapewniony dwukrotnie dłuższy czas emisji bez naliczania żadnych dodatkowych opłat. Pozostałe elementy pakietów, takie jak automatyczne podbicia, czy promowania pozostają w niezmienionej formie tj. nie ulegają przedłużeniu.

tabelka_01_v2_1_.png

 

O 30 dni wydłużony został także termin płatności za nowe faktury wystawiane w terminie od dn. 20 marca do 19 kwietnia br. Oznacza to, że termin płatności będzie wynosił 44 dni (wydłużony okres nie będzie oznaczany na samej fakturze).

tabelka_03_v2_1_.png

W razie pojawienia się pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Opiekunem Biznesowym lub z naszym Biurem Obsługi Klienta. 

 

Klienci Indywidualni

Wszystkie ogłoszenia aktywne w OTOMOTO w piątek 20 marca (o godz. 22:00 - czas uruchomienia zmian) zostały automatycznie, jednorazowo przedłużone przez zespół serwisu o 30 dni, bez dodatkowych opłat dla Sprzedającego.

 

Od wtorku, 24 marca br. do czwartku, 23 kwietnia br., każde nowe ogłoszenie publikowane w OTOMOTO, będzie miało zapewniony dwukrotnie dłuższy czas emisji bez naliczania żadnych dodatkowych opłat. Pozostałe elementy pakietów, takie jak automatyczne podbicia, czy promowania pozostają w niezmienionej formie tj. nie ulegają przedłużeniu.

tabelka_02_v2_1_.png

 

Stale monitorujemy rynek, analizujemy jego potrzeby i pracujemy nad dodatkowymi rozwiązaniami produktowymi. Jako partnerzy zarówno w sprzedaży jak i poszukiwaniu pojazdów, pragniemy podziękować za wszelkie informacje o potrzebach, problemach i wyzwaniach z którymi spotykają się Państwo w świecie motoryzacji i pozostajemy do Waszej dyspozycji!

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół OTOMOTO