Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

6.12.2016 - Nowe statystyki w Mikołajki!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 6.12.2016 dostępne są nowe, ulepszone statystyki. Ukazują one w sposób szczegółowy całą aktywność na koncie w czasie rzeczywistym.

 

Dostępne są tam szczegółowe informacje odnośnie łącznych wyświetleń ofert, jak również ich odwiedzin. Możemy z nich również odczytać, jaka jest liczba wszystkich odsłon telefonu oraz ilu Użytkowników wybrało właśnie tą metodę kontaktu. Dostępne są także statystyki szczegółowe, w których widzimy ilu ogólnie Użytkowników wysłało wiadomości do nas poprzez formularz kontaktowy.

 

Aby statystyki były jeszcze bardziej dokładne, umożliwiamy także ich porównanie z poprzednimi miesiącami (zielone i czerwone liczby znajdujące się poniżej).
 
Oprócz ogólnych statystyk, dostępne są także szczegółowe statystyki dotyczące poszczególnych ofert. Przedstawione są one na wykresach słupkowych i liniowych. Możliwe jest też zawężenie lub poszerzenie okresu, z jakiego statystyki te mają być uwzględnione. 
 
 
Mamy nadzieję, że nowe statystyki spełniają Państwa wymagania i w sposób czytelny i przejrzysty pokazują wszystkie informacje, jakie chcieliby Państwo znać.
Co więcej - na tym nie poprzestaniemy. Będziemy wciąż udoskonalać funkcjonalności na koncie OTOMOTO.