Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

E-faktura

Uprzejmie informujemy, że od dnia 31.08.2016 domyślną formą faktury VAT dla Klientów Biznesowych będzie dokument generowany elektronicznie.

 

Jak to działa?

Na zakończenie okresu rozliczeniowego zamiast papierowej faktury wysyłanej na dane adresowe podane w „Ustawieniach” konta dealerskiego, dostępny będzie plik w formacie PDF gotowy do pobrania oraz wydrukowania. Moment wyświetlenia (pobrania) pliku nie jest ograniczony czasowo - Twoja faktura będzie zawsze dostępna.

 

Gdzie znaleźć i jak pobrać e-fakturę?

Pliki z fakturami będą dostępne na koncie Użytkownika w "Płatnościach" w zakładce "Faktury".

 

Aby otworzyć lub/i pobrać fakturę VAT, kliknij na ikonę  widoczną po prawej stronie ekranu.

 

Czy e-faktura jest obowiązkowa?

Nie, elektroniczna faktura nie jest rozwiązaniem obowiązkowym. Wierzymy jednak, ze znacznie ułatwi proces rozliczania kosztów korzystania z usług OTOMOTO i wyeliminuje czas potrzebny na dostarczenie papierowego dokumentu oraz ewentualne opóźnienia wynikające z przyczyn losowych.

 

A jeżeli nadal wolę faktury VAT w formie papierowej?

Jesli preferujesz faktury w klasycznej, papierowej formie, możesz wycofać zgodę na wystawianie faktur w formie elektronicznej poprzez odznaczenie jej w „Ustawieniach” konta w zakladce „Dane do faktury”.

 

Co wybrać?

W razie pytań i wątpliwości nasi konsultanci są dostępni pod numerem telefonu +48 61 880 32 21 oraz mailem, który znajduje się w zakładce Kontakt.

Możesz także skontaktować się z Twoim doradcą handlowym.