Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

Podbijanie w OTOMOTO

Poniżej przedstawiamy pytania, które mogą się pojawić w związku z nową formą wyróżnienia.

 

Kto może skorzystać z usługi Podbijania?

  • Podbijanie jest dostępne dla Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych

 

Jak działa usługa Podbijanie?

  • Podbijanie polega na jednorazowym zaktualizowaniu ogłoszenia w taki sposób, żeby na liście wyników wyszukiwania było traktowane jako świeżo dodane. 

 

Jak długo podbite ogłoszenie pozostanie na początku listy?

  • Ogłoszenie po podbiciu jest traktowane jakby było dodane w momencie podbicia. Ponieważ na liście wyników nowsze ogłoszenia wyświetlają się wcześniej, podbite ogłoszenie znajdzie się na jej początku. W miarę pojawiania się kolejnych ogłoszeń, będzie jednak wyświetlane na dalszych pozycjach.

 

Czym się różni usługa Podbijanie od Promowania na Początku Listy?

  • Lista wyników jest domyślnie sortowana w pierwszej kolejności wg kryterium Promowania na Początku Listy, a w następnej kolejności po dacie dodania. Oznacza to, że promowane ogłoszenie w miarę pojawiania się innych promowanych ogłoszeń będzie przesuwać się w dół - ale zawsze pozostanie wyżej od wszystkich ogłoszeń bez promowania. Ogłoszenie podbite ale nie promowane znajdzie się najwyżej spośród wszystkich nie promowanych, ale poniżej ostatniego promowanego. Natomiast ogłoszenie podbite oraz promowane znajdzie się najwyżej spośród wszystkich ofert promowanych, czyli na samym szczycie listy.

 

Czy Kupujący mogą wpłynąć na kolejność wyświetlania podbitego ogłoszenia na liście?

  • Tak, po wyświetleniu listy wyników każdy użytkownik może samodzielnie zmienić kryteria sortowania tej listy. W takim wypadku podbite ogłoszenie może znaleźć się niżej lub wyżej, zależnie od nowych kryteriów.

 

Jak można podbić ogłoszenie?

  • Aby podbić ogłoszenie, wystarczy zalogować się i w zakładce “Moje ogłoszenia” nacisnąć przycisk “Podbij” przy wybranej ofercie.

 

Ile kosztuje podbicie ogłoszenia?

  • Każdorazowe podbicie podlega opłacie w wysokości 9.00 PLN (brutto) dla Klientów Biznesowych oraz 9.00 PLN (brutto) dla Indywidualnych.

 

Kiedy płaci się za podbicie ogłoszenia?

  • W przypadku Klientów Biznesowych należność doliczana jest do faktury wystawianej na koniec okresu rozliczeniowego. W przypadku Klientów Indywidualnych - płatność musi być dokonana bezpośrednio przy aktywacji usługi.

 

Jakie metody płatności za podbicie dostępne są dla Klienta Indywidualnego?

  • Za podbicie można zapłacić wygodnymi przelewami elektronicznymi lub kartą kredytową (obie metody dostępne za pośrednictwem PayU).