Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

Zarządzanie zdjęciami w ogłoszeniu

Dodawanie oraz usuwanie zdjęć odbywa się w trybie edycji, z poziomu logowania. W tym celu, należy zalogować się do konta wybierając "Moje otoMoto", a następnie „Zaloguj” i wejść do zakładki „Ogłoszenia”. Aby wprowadzić zmiany zdjęć lub je dodać, należy wybrać „Edytuj” dostępny pod tytułem oferty lub bezpośrednio na karcie ogłoszenia.

Dodanie zdjęcia:

Możesz dodać maksymalnie 40 zdjęć w formacie JPG o wielkości max. do 5 MB. Pierwsze zdjęcie jest zdjęciem głównym. Aby zmienić kolejność zdjęć, przesuń miniaturkę we właściwe miejsce.

Aby dodać zdjęcie:
• kliknij w Dodaj zdjęcia i wybierz zdjęcia z dysku swojego komputera,
• po chwili zobaczysz miniatury zdjęć.

Przydatne informacje: Jako pierwsze zdjęcie dodaj to, na którym pojazd jest najlepiej widoczny. Pierwsze zdjęcie jest najważniejsze - to ono będzie domyślnie wyświetlane w spisach ogłoszeń oraz na stronie Twojego ogłoszenia. Pierwsze dodane zdjęcie może być również widoczne na głównej stronie otoMoto, jeżeli Twoje ogłoszenie znajdzie się w puli zdjęć prezentowanych jako oferta dnia otoMoto (każdego dnia wyświetlane są zdjęcia z ogłoszeń dotyczących określonej marki samochodu).

UWAGA!
Jeśli mechanizm dodawania i edycji zdjęć nie działa lub działa w sposób nieprawidłowy, prosimy zaktualizować do najnowszej wersji oprogramowanie Adobe Flash Player