Jak możemy pomóc?

El sitio está momentánemente fuera de línea.

Eksport ogłoszeń OLX, Allegro

Ogłoszenia dodane w dowolnej kategorii w serwisie OTOMOTO, eksportowane są również do serwisów Allegro oraz OLX. Emisja w serwisach partnerskich uwarunkowana jest Pakietem, który został wybrany w procesie aktywacji.

 

Eksport do serwisu Allegro:

Ogłoszenia z OTOMOTO są dodatkowo widoczne na listach przedmiotów w serwisie Allegro w kategorii 'Motoryzacja'. Eksport do Allegro nie dotyczy motocykli w pakiecie za 19,99 zł.

Są one oznaczone w specjalny sposób (ikonka pod zdjęciem). Emisja ogłoszenia w Allegro rozpoczyna się automatycznie, nie jest wymagane aktywowanie tej usługi przez osobę wystawiającą.

UWAGA: Ogłoszenia nie są widoczne w Allegro.pl natychmiast po wystawieniu ich w OTOMOTO. Czas potrzebny na ich pojawienie się może być różny, zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu minut.

 

Eksport do serwisu OLX:

Konto Indywidualne: Eksport do serwisu OLX zależny jest od wybranego pakietu. Część pakietów zawiera emisję w OLX w cenie, w innych eksport do OLX jest dodatkową płatną usługą, której cena to 12,30zł brutto. Szczegółowe informacje dostępne są w naszym Cenniku.

Konto Dealerskie: Ogłoszenia OTOMOTO aktywowane w Pakietach Premium oraz Premium +, będą widoczne przez ten czas również w serwisie OLX. W przypadku Pakietu Standard, eksport do OLX jest dodatkową płatną usługą, której cena to 12,30zł brutto.

Eksport ogłoszeń do OLX dotyczy wszystkich kategorii pojazdów.

UWAGA: Ogłoszenia nie są widoczne w OLX natychmiast po wystawieniu ich w OTOMOTO. Czas potrzebny na ich pojawienie się może być różny, zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu minut.