Jak mogę wyróżnić/promować swoje ogłoszenie w otoMoto?
Każde ogłoszenie zamieszczone w otoMoto może zostać wyróżnione lub promowane. Jest to usługa odpłatna, która wpływa na atrakcyjność oferty i zwiększa szanse na dotarcie do ogłoszenia większej grupy Użytkowników.

W przypadku ogłoszeń dodanych z konta indywidualnego, usługa wyróżnienia dostępna jest wyłącznie w określonym pakiecie tj.
  • Pakiet 14 dni – zawiera usługę galerii zdjęć na listingu.
  • Pakiet 28 dni – zawiera usługę galerii zdjęć na listingu.
Poszczególne rodzaje promowań zostały opisane poniżej:Galeria zdjęć na listingu


Podświetlenie innym kolorem

Całe ogłoszenie zostanie podświetlone żółtym kolorem.
 

Umieszczenie na początku listy

Za każdym razem, gdy Twoje ogłoszenie spełni kryteria podane w wyszukiwarce, zostanie wyświetlone na początku listy ogłoszeń w ramce "Promowane ogłoszenia".
 

UWAGA: To samo ogłoszenie można jednocześnie wyróżnić na dwa pokazane wyżej sposoby.


Ogłoszenie promowane na stronie głównej otoMoto

Każde opłacone ogłoszenie po wylosowaniu będzie wyświetlone na głównej stronie otoMoto. Jednocześnie na stronie wyświetlanych jest pięć promowanych ogłoszeń. Losowanie ogłoszeń odbywa się co 15 minut, a dane ogłoszenie może zostać wylosowane wielokrotnie (im mniej promowanych ogłoszeń, tym większa szansa na wylosowanie). Ogłoszenia wybierane są w następującej kolejności: pierwszeństwo mają te, które były wylosowane najmniej razy, więc ogłoszenie które nie zostanie wylosowane w danej turze ma większe szanse w kolejnym losowaniu.

UWAGI:
  • Ogłoszenia bez zdjęć nie będą wyświetlane na stronie głównej, nawet jeżeli wystwiający aktywuję taką usługę.
  • otoMoto nie jest w stanie zagwarantować ile razy promowane ogłoszenie będzie pojawiało się na stronie głównej, zależy to od ilości wszystkich promowanych w danym czasie ogłoszeń.
Czy artykuł jest pomocny? ·
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.